REZERVACE BOXŮ 2022
STALL RESERVATION 2022

ROZPIS BOXŮ


Ustájení se dělí na kategorie:

1. Kategorie (Luxury) - venkovní boxy u haly vybavené žlaby a napáječkami - plánek areálu bod č. 15
2. Kategorie (Nadstandard) - pevné vnitřní boxy v "Seníku" vybavené žlaby, bez napáječky, s vlastní sprchou pro koně - plánek areálu bod č. 20
3. Kategorie (Standard) - turnajové/mobilní boxy (stan bez žlabu a napáječky jen štěrkový podklad) - plánek areálu bod č. 24

Deadline pro rezervaci boxů s úhradou - 13. 5. 2022!

LUXURY
Boxy u haly / 
Stall by indoor arena: 

NADSTANDARD
Vnitřní boxy v "seníku" / 
Stall in indoor arena "hayloft":

STANDARD 
Turnajové boxy / Mobile stalls:

LUXURY
Všechny 4 dny (ČT - NE):

a) 3.800 Kč - piliny a seno 
b) 3.100 Kč - tack box

Jednotlivé dny (ST / PO):

a) 950 Kč - piliny 
b) 775 Kč - tack box


NADSTANDARD
Všechny 4 dny (ČT - NE):

a) 3.600 Kč - piliny a seno
b) 3.000 Kč - tack box

Jednotlivé dny (ST / PO):

a) 900 Kč - piliny
b) 750 Kč - tack box

STANDART
Všechny 4 dny (ČT - NE):
a) 3.200 Kč - piliny a seno
b) 3.200 Kč - sláma a seno
c) 2.400 Kč - tack box

Jednotlivé dny (ST / PO):

a) 800 Kč - piliny

b) 800 Kč - sláma
c) 600 Kč - tack box


Pokud již máte profil, veškeré přihlášky a rezervace vyplňujte přihlášením do profilu a stiskem tlačítka "Nový přihláška" nebo editací již existující přihlášky. / If you already have existing profile, please manage all entry forms and reservations from your profile.


... kliknutím na toto tlačítko se dostanete do online systému pro vytvoření / zobrazení svého profilu závodníka. Údaje každého koně a jezdce vyplníte pouze jednou a pak už NIKDY.

Navíc svojí přihlášku můžete libovolně měnit a upravovat až do uzávěrky (pokud si tedy budete přát odebrat nebo přidat nějakou třídu, zvládnete to pohodlně sami ze svého profilu).

V profilu si můžete nastavit i více koní a jednoduše si vybírat, který kůň se kterým jezdcem pojede.. (systém se předvyplňuje pouze, pokud se přihlásíte do svého profilu a z něj zvolíte "Nová přihláška", přes klasickou přihlášku u závodu se Vaše údaje nepředvyplní, jako byste byli jezdec bez registrace)

Zároveň zde najdete online program s aktuálním počtem přihlášených závodníkův i jejich jmény - aktualizuje se po odeslání každé přihlášky. Online harmonogram zobrazuje pouze disciplíny s 1 a více koňmi.

Pokud se rozhodnete založit si profil později, automaticky se k němu přiřadí všechny přihlášky, které jste zaslali samostatně s uvedením stejného emailu, jako je ten, na který profil registrujete.

Při dotazech pište nebo volejte na : 775 57 18 18 nebo pište na: info@nghs.cz

POKUD SI NEPŘEJETE ZAKLÁDAT PROFIL ZÁVODNÍKA A CHCETE JEN VYPLNIT PŘIHLÁŠKU, KLIKNĚTE NA JEDNORÁZOROU REZERVACI A PŘIHLÁŠKU.


Počet boxů je omezen, proto si neváhejte box rezervovat, co nejdříve.

Podmínky rezervace jsou následující:

Rezervaci provedete POUZE vyplněním formuláře přes webové stránky www.nghs.cz . Rezervace prostřednictvím e-mailu nebo telefonu nemůže být přijata! Rezervace je platná až okamžikem úhrady faktury. Přihláška nabízí vždy jen aktuálně dostupné varianty ustájení, pokud už varianta ustájení není k dispozici, v přihlášce ji nenaleznete. Pokud někdo svou rezervaci zruší, daný typ ustájení se v přihlášce opět objeví k výběru.
Ohrádky nejsou povoleny.
Pro účast na závodech a klinice není potřeba mít rezervovaný box.
Pokud se závody neuskuteční z důvodu pořadatele, bude vám poplatek vrácen v plné výši.
V případě vaší neúčasti (ze zdravotních důvodů jezdce/koně a jiného důvodu) bude  poplatek vracen v plné výši, pokud za vás bude nalezena náhrada. V opačném případě vrácení poplatků nezaručujeme.


V případě nejasností se na nás neváhejte obracet.
Těšíme se na Vás!
NGHS tým