News

30.5.2019

Please welcome our new sponsor, company Glord. Thank you for nice prices!!! All horse winners will for sure love these prices ♥

26.5.2019

All stalls are now completely booked out! That means that all next reservations and entry forms will be accepted as spare. (Who has already booked his stall, can of course send entry form and will be normaly accepted)🐴

Looking forward for a big show with lot of horses!
NGHS Team💋

21.5.2019

Dalším mediální partnerem NGHS je nově také Kladenský deník, kde bude uveřejněna pozvánka na naší show a během akce bude na místě reportér tohoto deníku.

Kdopak se stane mediální hvězdou?

Děkujeme a těšíme se! 💜

20.5.2019

Věcné ceny pro soutěžící darovaly Jezdecké potřeby JanaHorse Karlovy Vary. Kamenná prodejna se nachází v Karlových Varech-Stará Role a rozkládá se na 400 m čtverečních prodejní plochy. Webové stránky obchodu www.janahorse.cz.

💜 Děkujeme! 💜

17.5.2019

Milí účastníci NGHS! Máme pro Vás velkou novinku týkající se koní plemene appaloosa! Díky podpoře Appaloosa Horse Club ČR se v USA podařilo vyjednat, že naše show bude pro koně plemene appaloosa tříbodová! Dojde k započtení výsledků jednoho z rozhodčích 2x (v USA vybrán USA klubem Nicolas Perrin). Této možnosti smí využít pouze ApHC klub jednou ročně a tak si této možnosti velmi vážíme🤗
Za startovné 750,- v Open a Non Pro třídách a 550,- v Youth třídách tedy získáte hned 3-bodové ohodnocení. (U APHA bohužel pravidla tuto možnost nenabízí.)

Ještě jednou děkujeme Appaloosa Horse Club ČR za jejich podporu a těšíme se na Vás 19.-21.7.2019 v Královickém Dvoře!

PS: Zbývá cca 15 volných boxů🐴 Rezervace zde:

10.5.2019

Dalším velmi významným sponzorem NGHS je West4us - internetový prodejce westernové módy a jezdeckých potřeb světoznámých značek z USA, který věnuje krásné ceny pro naše soutěžící. Velmi si vážíme podpory 💜 Děkujeme! 💜


4.5.2019

Farma Jelen nám věnovala slevové poukazy na pobyt na horské chatě v Krušných horách😍😍🏔🏡 Celkem pro naše soutěžící věnovali:
2 x 2000,- Kč
2 x 1000,- Kč
2 x 500,- Kč

Kdo si po show pojede odpočinout?🤗🤗 Děkujeme!!!!

2.5.2019

🐴INFO K USTÁJENÍ🐴
Rádi bychom Vás požádali o rezervaci boxů přes rezervační systém. Obsazeností jsme již nyní téměř na kapacitě ➡️!!! aktuálně 107 boxů !!! ⬅️ a tak je pro nás důležité vědět, kdo a kdy bude potřebovat box, abychom případně doobjednali (rezervaci prosím upřesněte i přesto, že jste box např rezervovali přes telefon).

S přihláškami máte čas do 5.7.2019

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v červenci🤗

18.4.2019

Máme velikou radost a je nám ohromnou ctí, že se s Vámi můžeme podělit o skvělou zprávu😍😍 New Generation Horse Show převzala pod svou záštitu hejtmanka Středočeského kraje!!!🤗

Velmi si této pocty vážíme a děkujeme😊

20.3.2019

Díky jezdeckým potřebám Konikum.cz na nás budou moci někteří soutěžící vzpomínat při ranní kávě. 


Za krásné originální sponzorské dary na míru velmi děkujeme ♥

18.3.2019

Společnost CannaBed věnovala pro naše soutěžící 2 x 150 kg podestýlky z konopného pazdeří, která je vhodná i pro koně s respiračními problémy🐴🍃🌱.

Mockrát děkujeme😍

12.3.2019

New Generation Horse Show má nového sponzora! Je jím významný poskytovatel chovatelských a zemědělských potřeb Kamír & Co. Velice si vážíme podpory a moc děkujeme!

9.3.2019

Dovolte nám drobné připomenutí Jackpot tříd 💰💰

Tyto třídy se pojedou o finanční odměny a jsou otevřené pro všechna plemena koní!!!🐴🐴

Pokud tedy nemáte Paintíka ani Appaloosku a i přesto byste rádi závodili, jsou tyhle třídy určené i Vám!!

Vypsáno je celkem 15 Jackpot tříd a výhodou je i start v nich bez jakýchkoliv omezení do oficiálních tříd (tzn. např. jeden paintík může startovat v rančovních jackpot třídách, aniž by byl omezen ve startech v rámci approved show).

Paintíci a Appaloosky mají možnost přihlášení ve svých oficiálních přihláškách na show📜

Přihlášku pro VŠECHNA PLEMENA naleznete zde:

6.3.2019

Dostala se k nám informace, že se ubytování v okolí rychle zaplňuje našimi soutěžícími. Doplnili jsme pro Vás další možnosti včetně zapůjčení karavanu v blízké půjčovně Staněk Rent.

1.3.2019

Od dnešního dne jsou zprovozněny online přihlášky na NGHS.

Více v sekci "DOKUMENTY".

28.2.2019

Majitelé Paintíků pozor!

Protože se snažíme naším soutěžícím maximálně vyhovět, upravili jsme na Vaše přání show bill

25.2.2019

Než zveřejníme přihlášku, připravili jsme pro Vás několik show pravidel, která by se Vám mohla hodit. Víte, že možnost startovat v některých třídách je omezena počtem bodů? Víte, že dle pravidel APHA je možné startovat v rančovních třídách za určitých podmínek? Zajímá Vás, jakých oficiálních titulů můžete dosáhnout? To a ještě více najdete v sekci "Dokumenty".

V případě dalších dotazů či zjištění stavu Vašich APHA/ApHC bodů nás neváhejte kontakovat na emailu info@nghs.cz či Facebooku.

24.2.2019

Mockrát děkujeme společnosti Kavalino, která se rozhodla podpořit naší show slevovými poukázkami na originální jezdecké vybavení včetně velmi kvalitních dek !

11.2.2019

Jelikož rádi vyjdeme vstříc našim soutěžícím, na základě více dotazů jsme přidali disciplínu   JACKPOT Hunter Hack. Budou se v ní tak moci setkat zástupci všech plemen!

9.2.2019

Představujeme Vám dalšího sponzora NGHS - Prodlužování řas a kosmetické služby Louny. Děkujeme Romaně Groh Hofmannové za věnování slevových kupónů

8.2.2019

Již si můžete zarezervovat ustájení pro své čtyřnohé miláčky. 

Elektronické přihlášky budou zveřejněny 1.3.2019.

8.2.2019

Dnešním dnem je oficiálně zahájem provoz našeho webu www.nghs.cz, který je speciálně vytvořen pro novou westernovou show koní plemen Paint Horse a Appaloosa pod názvem New Generatin Horse Show. Akce proběhne v krásném a moderním areálu Královický Dvůr u Slaného, který nabízí zázemí na velmi vysoké úrovni. Tuto třídenní dvoubodovou show bude rozhodovat oblíbený francouzský rozhodčí Nicolas Perrin, který mimo jiné rozhodoval EuroAppa 2018 nebo World Youth ApHC Show. Španělka May-Britt Lemay je zkušenou evropskou rozhodčí, která má na svém kontě desítky odrozhodovaných show. Po boku jim budou stát šikovné ringstewardky Jitka Kynclová a Romana Miksová, které mají v této roli zkušenost např. z EuroAppa 2018. Výběr disciplín je opravdu pestrý pro obě plemena. Je vypsáno okolo 200 tříd a své schopnosti si můžou porovnat ve 14-ti Jackpot třídách, do kterých se mohou přihlásit koně jakéhokoliv plemene. Celou show bude moderovat skvělá Petra Šotkovská.

Rádi bychom poděkovali našim prvním sponzorům a mediálním partnerům:

♥ HIDALGO SHOP, PIVOVAR ROHOZEC, SUE WEST SHOW, ME SADDLERY, SVĚT KONÍ, PLAM, CROSSFIRE EQUINE CLOTHING, WESTERN SPORTS TV, MANMAT, FITMIN, SVĚT KONĚ, RAINBOW HORSE RANCH, PAINT HORSE CLUB ČR

Za nafocení promo fotek pro náš web děkujeme skvělému fotografovi Martinu Hlaváčovi.